Miluju tě, Darrene

0 komentářů
Hm... Hiya! Konečně. Konečně jsem si došla pro Demonatu (Knihu první) od Darrena Shana. On sám o "sobě" napsal fantasy/horror sérii. Jediná upírská série, která byla dost krvavá a netwilightovská. Vážně, i odpůrci upírů by ji snad ocenili. Skvělých dvanáct knížek.
Mno, není tomu tak dlouho, co Darren začal vydávat v ČR i Demonatu. Ta s ním tedy nemá nic společného, vlastně ani s upíry, na to zapomeňte. Každopádně jsem se konečně dostala k tomu si půjčit první knihu, woohoo! Právě jsem začala číst, strana 21. Je to odporné, vtipné... o něco odpornější než série Darren Shan. A taky dost podivné.
Prostě přesně to, co jsem potřebovala, očekávala a chtěla.
Já věděla, že mě nezklameš, Darrene :D

Byla jsem tak trochu veselá, že jsem vám to chtěla sdělit...
Hmm... aby tento článek nebyl směšně krátký, budu psát nesouvislé nesmysly.

Pokud je někdo z vás v LK, hodilo by se, kdybyste zkusili něco vyplodit na Téma, okay?
LK? To je literární klub, "Projekt, který sjednocuje valnou většinu pisálků" českého a slovenského internetu. Píšete prózu, poezii, nebo cokoliv dalšího? Join in... Pište na témata, účastněte se soutěží a propaguje svůj blog :)

Hah, malá reklama. Jsem jedním z administrátorů, a sama jsem ráda, když přibývají členové, tak tak...

Myslím, že v tento okamžik vás stejně opustím. Víte, ráda bych si tu Demonatu přečetla, když už přede mnou takhle leží, žejo. Mějte se hezky, zatím. Pokud bude co, možná se ještě objevím... kdo ví...
Joa, na Demonatu prostě BUDE RECENZE. Tečka.
Okomentovat


Pokud nastavíte profil ,,Anonymní'', váš komentář se ve většině případů nepřidá. Můžete využít jméno a URL. Pokud nemáte soukromé URL (stránky), navrhuji napsat ,google.com'.