1. Rusko, 2. Čína, 3. Německo, 4. Německo, 5. Rusko, 6. USA, 7. Finsko, 8. Bělorusko, 9. Rusko + 1. direct swap Belgie

4 komentářů

Na první várku spoustu Ruska a Německa, to jo, ale i tyhle země stojí za to. Z Ruska mám to nejkrásnější, co mi přišlo. :) Také je jich napoprvé hodně, protože to bylo dlouho odkládáno, tak to doplním i o data příletu, abyste měli přehled. :P K direct swapu. To je pohled, který se neregistruje a v podstatě není oficiální. Já se zapojila do jednoho neofik projektu na Postcrossingovém fóru (přeložila jsem do AJ českou legendu, napsala na A4 čtvrtku a ilustrovala), říká se tomu Traveling notebooks. Prosím o vyhledání, nemám síly vysvětlovat. :D No a za to mi přišel podle výběru překrásný pohled.

1) Rusko
První pohlednice z Ruska přišla od Darii z Orenburgu. Pohledy do měst mám celkem ráda, takže mě potěšila. :)2) Čína
Jak se někdy stane, setkáte se s člověkem, kterému jde jen o to, co mu přijde, ne co odešle. Pohled je reklamní a dovnitř skoro nic nenapsal (přes reklamu ani moc není kam). Ale líbí se mi ten čínský drak, takže zklamaná jsem z něj nebyla. :)


3) Německo
Ten je překrásný, jsem strašlivě zamilovaná do pohlednic podobného typu. Je od Michaela z Dessau, zpráva byla milá. Patřičně jsem mu jej pak při registraci vychválila :D4) Německo
Krásný pohled z městem Stuttgart od Mimiho. Taky potěšil, je jeden z těch spešl velikých. ^-^


5) Rusko
Dokonalost sama. Ze skenu určitě tak nevynikla, ale ta polární záře je prostě awesome. Je krásný, od nějaké Valentiny.

6) USA
Další kráska z Pensylvánie od Dane(a) (tím jménem si nejsem jistá :D). Tam bych fakt chtěla žít...


7) Finsko
Motiv je pěkný, malovaný, ale co mě potěšilo nejvíc, je sama země. :) A ta známka, tu jsem musela šlehnout, perfektní.8) Bělorusko
Tak tenhle mě taky nadchnul, mám slabost pro černobílou a vintage. Díky, Veronico z Minsku. :)


9) Rusko
Toto je zatím to nejmilejší, co mi přišlo. Ne, že bych až tak žrala pohlednice s městy. Jde mi spíš o to, kolik toho v té obálce přišlo, sledujte. Hrozně mě to potěšilo. Lístek do divadla, na bus, dvě staré známky z Guinei a pár dalších blbostí. To ráda schraňuju, z celého světa, mám to na POSTu i v profilu. A Aleksandra z Jižního Novgorodu (nechtějte, abych slovo "Nizhniy" skloňovala) je jediná, co mi to zatím poslala. =)

*1) Direct swap - Begie

Vidíte obálku, protože žeru to proužkaté rámování u světovek =D
Vidíte kočku na notebooku, co se ptá, kde je její myš. To je pohlednice, kterou Tinne (odesilatelka) popsala vzkazem. No a ta dokonalá kočka vpravo dole, to je ta, co jsem si vybrala. Supercool. Skoro tak cool jako Rainbow Dash. 18% cooler, dejme tomu!
Ta byla nepopsaná. =)
Tak, co říkáte na první postcrossingový výčet? Join in! Nebo mi alespoň řekněte, jaká se vám líbí nejvíc.
U mě co do vzhledu vítězí ruská polární záře :) Myslím... Druhé místo má asi tři adepty najednou. Ale největší radost jsem měla z té druhé ruské, z Moskvy. Tu holku to baví stejně, jako mě!


4 komentáře:

 1. Mmm... Kočičí pohlednice! :D Ale nejvíc mě stejně asi zaujala ta z Finska. :)
  Jinak jsem ráda že se ti můj blog zalíbil, každého komentáře i návštěvy si vážím a mám z toho radost. :) Taky mě určitě tady zase uvidíš, tvůj blog je krásný. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Yah, kočky! :D Ne, že bych je měla raději než vlky, ale stejně... kočky...
   Škoda, že můj skener to tak... zničí, Finská, ona je vážně krásně namalovaná.
   Těší mě, že máš radost :) Já taktéž, velice si cením každého názoru. Zvlášť teď, když jsem tři měsíce neměla čas a blogovala jen občas, takže jsem ztratila většinu vyjadřujících se čtenářů.
   Nakonec, jsem strašlivě ráda, že se ti tu líbí :)

   Vymazat
 2. Ta z Finska je naprosto boží, za tu bych vraždila. =D A ta polární záře z Ruska, nádhera... =)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, taky si jich patřičně považuju :D

   Vymazat


Pokud nastavíte profil ,,Anonymní'', váš komentář se ve většině případů nepřidá. Můžete využít jméno a URL. Pokud nemáte soukromé URL (stránky), navrhuji napsat ,google.com'.